ZELENÝ JÍL S ROZMARÝNEM A LANOLINEM

Svěží bylinná vůně. 

Složení: olivový olej, kokosový olej, voda, bambucké máslo, lanolin, éterický olej rozmarýn lékařský, zelený jíl, aktivní uhlí z kokosu, humánní hedvábí bio, oxid titanu, slunečnicový olej, přírodní rozmarýnový CO2 extrakt, limonene*, linalool*(*je přirozená součást éterického oleje)

Ingredients (INCI): Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Shea Buterrate, Adeps Lanae Anhydrid, Rosmarinus Officinalis Oil, Illite, Kaolin, Montmorillonite (Green Clay), Charcoal Coconut Powder, Silk Amino Acid, Titanium Dioxide CI77891, Helianthus Annuus seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Limonene*, Linalool*

Všechny oleje jsou zmýdelněny. Glycerin je přirozenou součástí při procesu zmýdelnění.

Váha: 100g+-10g závisí na době zrání

Vzhled mýdla se může lišit. 

234,00 Kč

Naše svěží bylinné mýdlo obsahuje velmi vzácné přírodní humánní hedvábí, které zajistí mýdlu zvláštní hladkost a pěna bude sametově jemná. Hedvábí je jedno z nejkvalitnějších přírodních vláken.

Díky vysokému podílu zeleného jílu a aktivního uhlí z kokosu výborně čistí a zároveň je velice šetrné. Pokožku zbaví přebytečné mastnoty a nečistot Zůstane po umytí krásně jemná a čistá. Je tak skvělé pro normální, mastnou až problematickou pokožku.

Vysoký podíl olivového oleje a bambuckého máslo je ideální kombinace pro kompletní péči o pokožku. Doplněno lanolinem, který ji klidní.  

Éterický olej rozmarýnu lékařského pomáhá při únavě, depresích, má aromaterapeutické účinky. Má tonizační a afrodisiakální vlastnosti.

Jak použít: mýdlo navlhčete a naneste na mokrou pokožku, namydlete a poté opláchněte.

Doporučení: -nenechávejte mýdlo ležet ve vodě, použijte mýdlenku, na které mýdlo dostatečně proschne a Vám se nerozmáčí                          -nevystavujte přímému slunečnímu světlu