ŠÍPKOVÝ OLEJ

Má výtečné regenerační, hydratační, anti-age účinky a podporuje elasticitu pleti. Trápí Vás drobné jizvy, ekzémy nebo začínající vrásky, tak vyzkoušejte náš šípkový pleťový olej v organické kvalitě. Chrání pokožku před volnými radikály a napomáhá tak zpomalovat proces stárnutí.

Obsahuje vitamíny A,B,C,E,K a je bohatý na antioxidanty.

Je vhodný pro zralou, suchou, citlivou, smíšenou, normální, ale i mastnou pleť. Patří do skupiny suchých olejů a nezanechává pocit mastnoty.

Ingredients(INCI): Rosa Canina Fruit Seed Oil, Tocopherol

Složení: šípkový olej bio, vitamín E

Objem: 30ml

Balení: sklo, pumpička 

249,00 Kč

Použití: Nanášejte na předem vyčištěný obličej. Pumpičkou naneste na čisté prsty několik kapek a jemně vmasírujte na navlhčenou pleť ráno a nebo i večer. Nejlépe je aplikovat v kombinaci s naší květovou vodou. Může jej použít i v péči o vlasy, jako olejovou masku. Pleťový olej zabraňuje nadměrné ztrátě vlhkosti z pokožky, ta zůstane dlouho vláčná a hydratovaná.

Olej je čistě přírodního původu v organické kvalitě. Neobsahuje žádné konzervanty, minerální oleje, syntetické látky, parfémy ani éterické oleje.

Použití: Nanášejte na předem vyčištěný obličej. Pumpičkou naneste na čisté prsty několik kapek a jemně vmasírujte na navlhčenou pleť ráno a nebo večer. Může jej použít i v péči o vlasy, jako olejovou masku.

Využijte blahodárné účinky přírodních bio olejů pro péči o svou pleť.

Olej není testován na zvířatech..