MÝDLO S BAHNEM Z MRTVÉHO MOŘE A JOJOBOU

Čistá jemná vůně. Bez přidaných éterických olejů. Vhodné pro problematickou a ekzematickou pokožku, mastnou i normální pleť.

Bahno z Mrtvého moře napomáhá ke zklidnění a odstraňování drobných zánětů. Bahno obsahuje drobné částečky, které působí jako jemný peeling, které odstraňují odumřelé kožní buňky a nečistoty. 

Kombinace vysoce ceněných olejů jojobový, meruňkový , mandlový a bambucké máslo se s jemnou péčí postarají o Vaší pokožku.

Složení: olivový olej, voda, bambucké máslo, kokosový olej, jojobový olej, meruňkový olej, mandlový olej, bahno z mrtvého moře

Ingredients (INCI): Sodium Olivate, Aqua,Sodium Shea Butterate, Sodium Cocoate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Sodium Apricot Kernelate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Dead Sea Mud

Všechny oleje jsou zmýdelněny. Glycerin je přirozenou součástí při procesu zmýdelnění.

Váha: 100g+-10g závisí na době zrání

Vzhled mýdla se může lišit. 

234,00 Kč


Mýdlo je určené pro ty, kteří mají problematickou až ekzematickou pleť. Bahno z Mrtvého moře napomáhá ke zklidnění a odstranění drobných zánětů. Bahno obsahuje drobné částečky, které působí jako jemný peeling a odstraní odumřelé kožní buňky a nečistoty. Obsahuje vysoké množství minerálů a stopových prvků, potřebné pro zdravou pokožku.

Kombinace vysoce ceněných olejů jojobový, meruňkový , mandlový a bambucké máslo dodají potřebnou výživu, hydrataci a podpoří přirozenou elasticitu pokožky.

Jak použít: mýdlo navlhčete a naneste na mokrou pokožku, namydlete a poté opláchněte.

Doporučení: -nenechávejte mýdlo ležet ve vodě, použijte mýdlenku, na které mýdlo dostatečně proschne a Vám se nerozmáčí                           -nevystavujte přímému slunečnímu světlu