MERUŇKOVÝ OLEJ BIO

Má zklidňující, změkčující a vyhlazující účinky. Napomáhá vyhlazovat jemné vrásky a linky. Regeneruje a zmírňuje podráždění, rozjasňuje a ulevuje od pnutí pokožky.                                                                                                                        Rychle se vstřebává do pokožky a zanechá ji jemnou a hladkou. 

Vhodný pro suchou, podrážděnou a zralou pleť.

Ingredients (INCI): Prunus Armeniaca Seed Oil

Složení: meruňkový olej bio

Objem: 30ml

Balení: sklo, pumpička                                           

170,00 Kč

Použití: Nanášejte na předem vyčištěný obličej. Pumpičkou naneste na čisté prsty několik kapek a jemně vmasírujte na navlhčenou pleť ráno a nebo i večer. Nejlépe je aplikovat v kombinaci s naší květovou vodou. Může jej použít i v péči o vlasy, jako olejovou masku. Pleťový olej zabraňuje nadměrné ztrátě vlhkosti z pokožky, ta zůstane dlouho vláčná a hydratovaná.

Olej je čistě přírodního původu v organické kvalitě. Neobsahuje žádné konzervanty, minerální oleje, syntetické látky, parfémy ani éterické oleje.

Použití: Nanášejte na předem vyčištěný obličej. Pumpičkou naneste na čisté prsty několik kapek a jemně vmasírujte na navlhčenou pleť ráno a nebo večer. Může jej použít i v péči o vlasy, jako olejovou masku.

Využijte blahodárné účinky přírodních bio olejů pro péči o svou pleť.

Olej není testován na zvířatech.