JOJOBOVÝ OLEJ

Suchou pokožku zvláční, citlivou naopak zklidní. Je vhodný pro všechny typy pleti. Dobře ho snáší i mastnější pleť, zmatňuje.

Při dlouhodobém užívání podporuje pružnost, regeneruje, zabraňuje tvorbě nových vrásek, vyhlazuje a je vhodný i v péči o pleť s projevy akné. Zklidňuje podráždění, redukuje začervenání pleti a napomáhá eliminovat kožní problémy. Jojobový olej se velmi dobře vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Ingredients(INCI): Simmondsia Chinensis Seed Oil

Složení: jojobový olej bio

Objem: 30ml

Balení: sklo, pumpička 

199,00 Kč

Použití: Nanášejte na předem vyčištěný obličej. Pumpičkou naneste na čisté prsty několik kapek a jemně vmasírujte na navlhčenou pleť ráno a nebo i večer. Nejlépe je aplikovat v kombinaci s naší květovou vodou. Může jej použít i v péči o vlasy, jako olejovou masku. Pleťový olej zabraňuje nadměrné ztrátě vlhkosti z pokožky, ta zůstane dlouho vláčná a hydratovaná.

Olej je čistě přírodního původu v organické kvalitě. Neobsahuje žádné konzervanty, minerální oleje, syntetické látky, parfémy ani éterické oleje. 

Použití: Nanášejte na předem vyčištěný obličej. Pumpičkou naneste na čisté prsty několik kapek a jemně vmasírujte na navlhčenou pleť ráno a nebo večer. Může jej použít i v péči o vlasy, jako olejovou masku.

Využijte blahodárné účinky přírodních bio olejů pro péči o svou pleť.                      

Olej není testován na zvířatech.