HEŘMÁNKOVÉ S PAČULI A LEMONGRASS

Bylino-citrusová svěží vůně, také jako unisex vůně. Vhodné pro suchou a podrážděnou pokožku.


Složení: olivový olej, voda (silný odvar z heřmánku pravého), kokosový olej, bambucké máslo, mandlový olej, illipe máslo, ricinový olej, éterický olej pačuli, lemongrass, oxid titanu. citral*, geraniol*, limonene* (*je přirozenou součástí éterického oleje).

Ingredients (INCI): Sodium Olivate, Aqua ( Chamomilla Recutita Water Extract), Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sodium Illipe Butterate, Sodium Castorate, Pogostemon Cablin Oil, Cymbopogon Flexuosus Oil, Titanium Dioxide (CI77891). Citral*, Geraniol*, Limonene* 

Všechny oleje jsou zmýdelněny. Glycerin je přirozenou součástí při procesu zmýdelnění.

Váha: 100g+-10g závisí na době zrání

Vzhled mýdla se může lišit. 

221,00 Kč

Mýdlo, jehož základ tvoří silný heřmánkový výluh, který pokožku nevysuší, ale naopak bude o Vaši pokožku jemně pečovat. Heřmánek pravý je čistá síla z přírody, již po staletí se využíval k ošetření drobných ranek a zarudnutí. Další vysoce účinnou a blahodárnou složkou je Illipe máslo, bambucké máslo a mandlový olej, které jsou skvělé v péči o pleť a podporují přirozenou hydrataci, vláčnost a jemnost pokožky.

Vůně mýdla je bohatá, intenzivní a svěží. Vhodné i pro pány. Éterický olej pačuli harmonizuje a povzbuzuje náladu a mysl, má afrodiziakální účinky. Snižuje úzkost a napětí, podporuje koncentraci. Éterický olej lemongrass vnese do mýdla svěžest a lehkost. Zklidní při stresu a vyčerpání.

Jak použít: mýdlo navlhčete a naneste na mokrou pokožku, namydlete a poté opláchněte.

Doporučení: -nenechávejte mýdlo ležet ve vodě, použijte mýdlenku, na které mýdlo dostatečně proschne a Vám se nerozmáčí                           -nevystavujte přímému slunečnímu světlu